+420 777 899 151 (po – so: 12:00 – 18:00)

TVRZENÉ SKLO APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / SE (40MM) Black Hofi Hybrid Pro+

Značka: HOFI

Tvrzené sklo, které je křišťálově čisté a dokonale zachovává přesnost barev, přičemž nijak neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyrobeno z lehkého a frézovaného skla o tloušťce 0,26 mm.

Dostupnost Skladem u dodavatele
189 Kč –42 % 109 Kč 90,08 Kč bez DPH
TVRZENÉ SKLO APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / SE (40MM) Black Hofi Hybrid Pro+
Značka: HOFI
TVRZENÉ SKLO APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / SE (40MM) Black Hofi Hybrid Pro+
Akce Tip
189 Kč –42 %
DORUČENÍ ZDARMA
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 1 000 Kč
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
inovativní a jedinečné produkty
OVĚŘENÝ OBCHOD
OVĚŘENÝ OBCHOD
1 000+ spokojených zákazníků

Ochrana displeje pro Apple Watch Series 4/5/6/ SE (40mm) - HOFI Hybrid Glass

HOFI Hybrid Glass představuje revoluční hybridní ochranu pro displej. Tato ochranná fólie spojuje výjimečnou pevnost tvrzeného skla s flexibilitou a nárazuvzdornou fólií. Díky této kombinaci je ochrana nesmírně odolná, dokáže efektivně tlumit pády a nárazy. Její povrch dosahuje tvrdosti 7H a má pouhých 0,3 mm na tloušťku. Co je ještě důležité, fólie pokrývá celý displej a chrání jej proti nečistotám. V balení najdete také veškeré potřebné instalační příslušenství.

Instalace ochranné fólie HOFI Hybrid Glass na Apple Watch Před samotnou instalací doporučujeme shlédnout video návod, který najdete zde.

  1. Nejprve očistěte displej vašeho Apple Watch použitím přiloženého navlhčeného hadříku a poté vyleštěte povrch na suchou pomocí dodaného suchého hadříku. Dbejte na to, aby na displeji nezůstaly žádné prachové částečky. Pokud jsou, lze je snadno odstranit pomocí instalačních nálepek.

  2. Zadní ochrannou vrstvu odstraňte a fólii přesně umístěte na displej. Pokud je to možné, použijte pevnou plastovou kartičku nebo prsty, abyste odstranili vzduchové bubliny mezi ochranou a displejem.

Co naleznete v balení HOFI Hybrid Glass pro Apple Watch: Výrobek je dodáván v pevné kartonové krabičce s potiskem a obsahuje:

  • 1x Ochrana displeje HOFI Hybrid Glass pro Apple Watch Series 4/5/6/ SE (40mm)
  • 1x Instalační příslušenství

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvrzené sklo pro Apple Watch
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg