+420 777 899 151 (po – so: 12:00 – 18:00)

TVRZENÉ SKLO NA IPAD 10.9 HOFI GLASS PRO+ (2022)

Značka: HOFI

Tvrzené sklo s křišťálově čistým povrchem, které zobrazuje barvy s maximální přesností a neovlivňuje citlivost na dotek.

Dostupnost Skladem u dodavatele
399 Kč –35 % 259 Kč 214,05 Kč bez DPH
TVRZENÉ SKLO NA IPAD 10.9 HOFI GLASS PRO+ (2022)
Značka: HOFI
TVRZENÉ SKLO NA IPAD 10.9 HOFI GLASS PRO+ (2022)
Akce
399 Kč –35 %
DORUČENÍ ZDARMA
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 1 000 Kč
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
inovativní a jedinečné produkty
OVĚŘENÝ OBCHOD
OVĚŘENÝ OBCHOD
1 000+ spokojených zákazníků

Samet průsvitné zakalené sklo, které výborně zobrazuje barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyrobeno z lehkého a frézovaného skla o tloušťce 0,26 mm. Má povrchovou tvrdost 9H, což znamená, že je extrémně odolné proti poškrábání i při kontaktu s ostrými předměty (nůž, klíče). K tomu je opatřeno oleofobním povlakem, který minimalizuje otisky prstů a jiné nečistoty. Hofi Pro+ perfektně chrání cenný displej při extrémních pádech. Instalace je velmi snadná a vhodná pro každého uživatele.

 • Sklo/fólie je střižena pouze na plochou část displeje s vypuklou strukturou, podle šablony připravené výrobcem daného modelu telefonu. Pouze takový způsob střihu folie/skla zaručuje plnou kompatibilitu s našimi ochrannými doplňky. ** Vzhledem k různým frézovaným hranám displejů může po instalaci ochranné fólie/skla vzniknout kolem displeje jemný vzdušný lem! Jedná se o přirozenou situaci závislou na samotném displeji. *** Fotografie produktu jsou ilustrační, v závislosti na rozměrech může být sklo zabalené v jiném obalu.

Jak zjistit, zda příslušenství odpovídá vašemu iPadu? Je to snadné, zkontrolujte záda zařízení, kde se nachází modelové číslo začínající písmenem A: Tento produkt je kompatibilní s modely: A2696, A2757, A2777.

NÁVOD NA MONTÁŽ:

 1. Začněte s montáží v koupelně hned po koupání - pára z vody absorbuje veškerý prach z ovzduší a nebude vám bránit při instalaci.
 2. Důkladně vyčistěte a odmaštěte povrch displeje, a poté jej vyleštěte suchým hadříkem.
 3. Nainstalujte ochrannou fólii co nejrovněji - můžete ji zarovnat pomocí dvou kousků pásky přilepených ke straně zařízení.
 4. Odstraňte vzduchové bublinky tím, že po několik desítek sekund pečlivě přitisknete celou plochu kruhovými pohyby. Ujistěte se, že lepicí vrstva pevně spojená s displejem.
 5. VIDEO

VLASTNOSTI PRODUKTU:

 • 100 % originál
 • Dodáno v originálním balení
 • Tvrdost 9H
 • Střih na plochou část displeje
 • Frézované hranice 2,5D, příjemné na dotek
 • Dodatečná oleofobní vrstva
 • Ideální průhlednost
 • Neovlivňuje citlivost dotyku
 • Rozměry: 245x176 mm

V BALÍČKU:

1 x Sklo Hofi Glass

Pro+ 1 x Instalační sada

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvrzené sklo pro iPad
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.22 kg